Украина

Eaton в Європі, на Близькому Сході та в Африці

Основні факти

  • Штаб-квартира підприємства:
    1111 Сюперіор Авеню, Клівленд, Огайо 44114-2584, США
  • Умовно-скорочена назва цінних паперів на Нью-Йоркській фондовій біржі: ETN
  • Кількість працівників: 70.000
  • Оборот у 2008 році: 15,4 млрд. доларів США

Наші ринки

Корпорація «Eaton» належить до провідних компаній світового ринку в наступних технологічних галузях: електричні компоненти й системи для безпечного постачання електроенергії, її розподілу та контролю; гідравлічні компоненти, системи обслуговування промислового та рухомого обладнання, паливні, гідравлічні та пневматичні системи для пасажирських та військових літаків, а також системи приводів для посилення потужності, покращення безпеки та зменшення паливних витрат на легкових та вантажних автомобілях. Корпорація «Eaton» продає свою продукцію в понад 150 країнах.

Наша продукція

Електрообладнання
Електричні силові вимикачі, пневматичні силові вимикачі, системи розподілення електроенергії, контактори і стартери для двигунів, інженерні системи, вимірювальні системи, програмне забезпечення з управління енергоспоживанням, прилади захисту від перенапруги та системи для джерел безперебійного живлення , а також надання послуг з діагностики і підтримки.

Гідравліка
Корпорація «Eaton» є одним із провідних підприємств у галузі розробки, створення і маркетингу надійних та високоефективних гідравлічних систем та компонентів, що застосовуються в автомобілебудуванні та промисловості. Сектор гідравліки охоплює такі сфери, як фільтрування, промислові муфти Golf Grip та Airflex, а також гальмівні системи для промислового застосування.

Аерокосмічне обладнання
Комерційна діяльність корпорації «Eaton» зі створення аерокосмічного обладнання є провідною в галузі розробки, виготовлення та інтеграції сучасних гідравлічних, паливних систем, систем управління рухом, рухомих установок і систем кабіни пілота, а також рішень в галузі захисту електричних ланцюгів для пасажирських і військових літаків.

Вантажний транспорт
Автоматичні та ручні коробки передач і муфти для вантажних автомобілів, гібридні системи приводу, системи приводу, підвіски, підшипникові ступиці коліс, та системи забезпечення безпеки, протиблокувальні пристрої та системи автоматичного регулювання приводу ведучих коліс, а також діагностика транспортних засобів.

Автомобілі
Органи управління подачею повітря, трансмісією та подачею палива, автомобільні з’єднання трубопроводів, система вентиляції картера двигуна разом із компресорами, головкою блоку циліндрів, клапанами двигуна і штовхачами клапанів, а також ті, що блокуються диференціалами.