Украина

Міжнародна етика

Містер Сенді Катлер, генеральний директор:

Містер Сенді Катлер, генеральний директорДля успішної роботи корпорації «Eaton» у якості підприємства немає нічого важливішого, ніж наші етичні цінності. Дотримання всіма працівниками найвищих стандартів чесності та бездоганності стало нашою найсильнішою рисою.

Кожен із нас знає: щоразу, коли ми виконуємо відповідальні задачі, ми зміцнюємо впевненість наших колег, клієнтів, постачальників, акціонерів у тому, що це є суттю комерційної культури корпорації «Eaton».

Ми також знаємо, що ми повинні дотримуватися наших спільних етичних принципів. Інакше, ми піддаємо ризику не тільки кожного з нас, але й усе наше підприємство і цінності, створені ним. Тому ми прохаємо наших акціонерів повідомляти нас про свої сумніви, піднімати питання щодо встановлення найвищих рівнів бездоганності. Якщо у Вас коли-небудь з’явиться думка, про те, що ми не справдили Ваші сподівання, повідомте мене про це будь ласка.

Подпись

Александер М. Катлер

Голова і генеральний директор

Етичний кодекс
Корпорація «Eaton» вимагає, щоб усі її співробітники ознайомилися, усвідомили й виконували етичний кодекс.
Завантажте наш етичний кодекс німецькою або 18 іншими мовами. Download our Code of Ethics in English or one of 18 other languages.

ethics_code
Керівництво з етики
Завантажте наше керівництво німецькою або 15 іншими додатковими мовами.
ethics_guide
Найетичніші компанії світу
Корпорацію «Eaton» було названо «Найетичнішою компанією світу» журналом «Ethisphere». Переглянути статтю в журналі.
ethics_award

·