Украина

Презентація корпорації «Eaton»

Презентація корпорації «Eaton»

Корпорація «Eaton» є багатогранною енергетичною управлінською компанією, оборот якої в 2008 досяг 15,4 млрд. доларів США. Підприємство належить до провідних компаній світового ринку в наступних технологічних галузях: електричні компоненти й системи для безпечного постачання електроенергії, її розподілу та контролю; гідравлічні компоненти, системи обслуговування промислового та рухомого обладнання, паливні, гідравлічні та пневматичні системи для пасажирських та військових літаків, а також системи приводів для посилення потужності, покращення безпеки та зменшення паливних витрат на легкових та вантажних автомобілях. У корпорації «Eaton» працює приблизно 70 000 співробітників, її продукція продається в понад 150 країнах.

Спочатку відома в якості постачальника компонентів для транспортних засобів, корпорація «Eaton» розширила свою номенклатуру, включивши до неї продукцію для промислової та ремісничої галузей застосування. На сьогоднішній день комерційна діяльність корпорації «Eaton» сконцентрована в п’яти різноманітних сегментах: електрообладнання, аерокосмічне обладнання, гідравлічні системи, вантажні машини та автомобілі.

Комерційна система корпорації «Eaton»

Комерційна система корпорації «Eaton» є фундаментом високопродуктивної культури підприємства. Інтегрована виробнича система зводить потужності декількох підприємств воєдино , в одну потужну систему «Eaton», охоплюючи основні принципи, керівні лінії та процеси комерційної діяльності, що використовуються для постійного співставлення, оцінювання та покращення продуктивності.

Інформаційні листки підприємства

Завантажте інформаційні листки корпорації «Eaton», якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про нашу компанію.

 Європа (PDF, 133 кБ)

Інформаційний листок про підприємство (PDF, 201 кБ)