Украина

Розвиток, що не виснажує природні ресурси

Розвиток, що не виснажує природні ресурси, означає задоволення сучасних потреб нашого суспільства таким чином, що дозволить майбутнім поколінням задовольняти їхні власні потреби. Для корпорації «Eaton» розвиток, що не виснажує природні ресурси, не є окремою ініціативою. Це частина нашої комерційної діяльності, що грає все зростаючу роль у нашому комерційному успіху. Протягом багатьох років ми жили з девізом «Здійснювати комерційну діяльність правильно», і ця позиція займає ключове місце в нашому розумінні того, як стати найавторитетнішим підприємством на наших ринках.

Корпорація «Eaton» розробляє такі рішення для клієнтів, які сприяють стабільному зростанню по всьому світу, враховуючи ефективне використання і охорону природних ресурсів, розробку енергозберігаючих продуктів, зниження викидів, захист довколишнього середовища і добровільну участь у розвитку суспільства в цілому.

В усіх підрозділах нашого підприємства ми розвиваємо культуру відповідальності, яка заохочує наших робітників до виявлення ініціативи у сфері екологічно збалансованих процесів і технологій. Завдяки цьому кожен може допомогти нашій компанії забезпечити екологічну безпеку майбутнього.

Eaton Annual Report Sustainability 2008