Украина

 

Об’єднання, яке переконує.

Компанія «Moeller» стала частиною корпорації «Eaton»Компанія «Moeller», що є тепер частиною корпорації «Eaton» – нова величина в області електротехніки. Обидві торгові марки мають багато спільного, пропонуючи Вам численні переваги.

Будучи провідною фігурою світового масштабу, ми прагнемо до того, щоб кожного разу бути для Вас кращим постачальником і пропонувати Вам індивідуальні високоякісні продукти, послуги та рішення по всьому світу.

Інноваційний потенціал та якість продукції, які відрізняли компанію «Moeller» протягом багатьох десятиліть, будуть збережені та вдосконалюватимуться корпорацією «Eaton».

Вони будуть доповнені ноу-хау, змістом, безпекою та силою, які може запропонувати лише технологічна група. Наші співробітники пишаються тим, що вони є частиною корпорації «Eaton».

У декількох словах, це об’єднання двох компаній, яке принесе свої плоди нашому суспільству,  є логічним. З інтеграції компанії «Moeller» і корпорації «Eaton», а також з моменту початку діяльності в галузі електротехніки у квітні 2008 року почалася нова ера..

 • Сильні сторони компанії «Moeller» вдосконалюються корпорацією «Eaton».
  Компанія «Moeller» є одним з першопрохідників у світі електротехніки в Німеччині, сильні сторони якої були доповнені компетенцією торгової марки «Eaton», що є такою ж міжнародною компанією. Усі якості, які компанія «Moeller» виробляла протягом останніх 100 років  неповторна комбінація німецької інженерної майстерності та гнучкої, орієнтованої на клієнта комерційної політики  будуть збережені та вдосконалюватимуться корпорацією «Eaton».
 • Додатковий діапазон продукції – від виробів, розрахованих на середню напругу, до штепсельних розеток.
  Коли два постачальника починають працювати спільно, асортимент продукції зазвичай зрівнюється та коректується. Що стосується корпорації «Eaton» та компанії «Moeller», все зовсім не так. У даному випадку асортимент продукції було доповнено, а пропозиція збільшилася вдвічі. Корпорація «Eaton» може скористатися інноваційним асортиментом компанії «Moeller» – яка пропонує більше можливостей від автоматизації будівель до автоматизації виробничих процесів, від виробів, розрахованих на середню напругу, до штепсельних розеток.
 • Ми завжди поруч із нашими клієнтами – по всьому світу.
  Що на сьогоднішній день очікують клієнти, так це нових рішень стосовно якості та доступності послуг. Корпорація «Eaton» здійснює широку орієнтацію на потреби клієнта на ринку, починаючи з найму працівників зі збуту та обслуговуванню на місцях і до присутності розповсюдженої по всьому світу організації з 70 000 найманих працівників та збутової діяльності в 150 країнах.
 • Високопродуктивне обслуговування – з нами Ви досягнете своєї мети.
  Корпорація «Eaton» не лише постачає необхідну продукцію протягом необхідного часу до необхідного місця. Керуючись Вашими побажаннями, корпорація «Eaton» розробляє виняткову програму для розвязання Ваших логістичних завдань та вирішення проблем, повязаних із доданою вартістю. Ми є партнером, досвід і знання якого про весь ланцюжок поставок гарантує, що наші клієнти та наша продукція досягнуть своєї мети.
 • Повне охоплення ринку – по всьому світу в усіх стандартах.
  Завдяки поєднанню корпорації «Eaton» і компанії «Moeller» зросла також і присутність в різноманітних регіонах світу. На ринках, де необхідна відповідність вимогам Міжнародної комісії з електротехніки, продаються компоненти компанії «Moeller», а на ринках зі стандартами UL/CSA провідну роль відіграє «Eaton». Першокласний інжиніринг та накопичені ноу-хау в галузі дослідження і розробок допомагають тепер усім клієнтам, незалежно від того, яких стандартів вони дотримуються.