Компанія Eaton є світовим лідером в області розподілу електроенергії та захисту електромереж, забезпечення резервного електроживлення, автоматизації та контролю, освітлювального обладнання та безпеки, конструктивних рішень і комутаційних пристроїв, рішень для несприятливих і небезпечних умов експлуатації, а також інжинірингових послуг. Eaton має широкі можливості по всьому світу для вирішення найбільш критичних завдань, пов'язаних з управлінням електроенергією.

Eaton - світовий експерт в галузі управління енергією. У 2015 році обсяг продажів компанії Eaton склав $ 20.9 млрд. Eaton пропонує замовникам енергоефективні рішення для безпечного і сталого управління електротехнічної, гідравлічної та механічної енергією. Штат Eaton становить близько 97 000 співробітників. Компанія здійснює продажі в більш ніж 175 країнах світу. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті www.eaton.ua

SWD_genПромисловість стоїть на порозі четвертої індустріальної революції. Сучасні умови диктують необхідність створення рішень, здатних поєднувати все виробничі системи в «розумні підприємства», які передбачають обмін даними між компонентами, роботами, ERP-системами і фахівцями підприємства.

Ключовою технічною умовою, яку передбачає концепція Індустрія 4.0., є можливість обміну даними між усіма компонентами всередині виробничої системи. Іншими словами, в майбутньому продукти, що виготовляються підприємствами, повинні «говорити» обладнанню, як, де і ким вони повинні бути виготовлені, а обладнання, компоненти, системи управління, ERP-системи і працівники підприємств - обмінюватися даними про технологічні процеси. Концепція підприємства в Індустрії 4.0 вимагає відповідності кожного важливого компонента виробничої системи критеріям «розумного» виробництва.

Процес еволюції в напрямку «розумних» пристроїв ґрунтується на технології кіберфізичних систем, тобто систем, в яких з'єднуються фізичний і віртуальний світи. У рішенні Eaton це з'єднання досягається завдяки технології SmartWire-DT, яка передбачає зв'язок і передачу даних між підключеними «розумними» компонентами системи в систему управління верхнього рівня або в ERP-систему. Уже сьогодні компоненти Eaton можуть бути інтегровані як в SmartWire-DT, так і в іншу систему. «Відкритість архітектури» системи - одне з базових вимог Індустрії 4.0 - забезпечується наявністю ряду шлюзів. Крім того, сьогодні Eaton активно працює над тим, щоб в майбутньому забезпечити можливість обміну даними в хмарному середовищі. Це дозволить підключити систему управління до хмари через Ethernet-інтерфейс в шлюзі SmartWire-DT або за допомогою бездротових технологій в компонентах.

Eaton вважає, що «розумні» виробництва в століття Індустрії 4.0 повинні поєднувати в собі такі характеристики як раціональність, ефективність і ощадливість. Під ощадливістю розуміється скорочення витрат і створення ефективних технологічних процесів, наприклад, шляхом усунення послідовного монтажу або модулів вводу-виводу. Раціональність реалізується завдяки інтелектуальним рішенням, таким як доступний вже зараз автоматичний вимикач захисту електродвигунів PKE. Цей «розумний» компонент здатний передавати інформацію безпосередньо в систему управління верхнього рівня. Енергоефективність є невід'ємною характеристикою всіх останніх розробок, таких як автоматичні вимикачі NZM або серія перетворювачів частоти PowerXL.

industry4_pix_announceУ майбутньому компанія Eaton буде приділяти основну увагу виробництву «розумних» пристроїв для Індустрії 4.0, тому основним пріоритетом є підвищення здатності компонентів підтримувати зв'язок і збільшувати обсяги переданих даних.

Ми повністю погоджуємося з баченнями учасників руху "Індустрія 4.0" в Україні та розділяємо їх!

Moeller становится Eaton